Hakkımızda
İmza Boya San. ve Tic. A.Ş.

Şirket Profili

İmza Boya; sektörlerinde başarılı Özboya ve Tekin Boya’nın kurduğu Arı Boya’yı üretim teknolojisinde daha ileri noktaya taşımak için Şahika Boya’yı da ortaklık yapısına katarak boya sektöründe yeni bir soluk olarak Kayseri’de kurulmuştur. Köklü ortaklık yapısı, Pazar ve üretim teknolojisinin bir hedef için birleştirildiği İmza Boya, çok stratejik bir proje sonucunda ortaya çıkmıştır.

Arı Boya sektörde yıllardır sürdürdüğü istikrar anlayışına bağlı ticaret bayrağını yeni hedefler ve ufuklar için İmza Boya’ya 2015 yılında devretmiştir. Türkiye’de sanayi sektörünün atardamarlarından Kayseri’de kurulan İmza Boya dürüst, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla yola çıkmıştır. Hedefini ilk olarak bölge pazarında ürün çeşitliliğini arttırmak ve yenilikçilik ruhuyla farklı ürünlerle pazar talebine cevap vermek olarak belirlemiştir.

İmza’mızı bugün ve daha sonraki günler paydaşlarımıza katmak için atacağımıza; daha üretken, güçlü ve yenilikçi olmak için çıktığımız bu yolda kaliteden ve dürüstlük anlayışından vazgeçmeyeceğimize söz veriyoruz.

İmza Boya San. ve Tic. A.Ş.